Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovec roku 2011

24. 2. 2012

     Třetím nejstarším z vyhlašované desítky byl pětadvacetiletý stolní tenista Milan Zaunmüller a šest z nich patří ještě do kategorie do 21 let.
Galavečer u příležitosti vyhlášení Sportovce roku 2011 odkryl pořadí obou anket mezi jednotlivci i kolektivy. A co ukázalo pořadí? Především to, že se na výsluní mezi nejúspěšnější sportovce na Prachaticku derou mladí z nastupující generace, kteří ještě před pár lety ovládali pořadí v kategorii do patnácti let.

      O budoucnost sportu je určitě na Prachaticku postaráno, uznání patří nejenom těm, kteří byli včera v sále Národního domu v Prachaticích oceněni, ale i všem ostatním sportovcům, kteří se až na samý vrchol nedostali, ale v neposlední řadě i trenérům mládeže a všem, kteří mají největší zásluhu na tom, že se právě mladé naděje prosazují nejenom na kolbištích našeho kraje, ale i republiky a mnohdy i mezinárodně. Republika nám závidí mladé lyžaře, triatlonisty, judisty, stolní tenisty i zástupce dalších sportů.

Pořadí anket:

Dospělí jednotlivci: 1. Martin Debnar, 2. Miroslav Rypl, 3. Jakub Drahoš, 4. Kateřina Mondlová, 5. Josef Těsnohlídek, 6. Barbora Hlaváčová, 7. Andrea Klementová, 8. Barbora Míková, 9. Václav Cais, 10. Milan Zaunmüller.
 
Kolektivy: 1. Judisté Tatranu Prachatice, 2. Parašutisté Aeroklubu Prachatice, 3. Stolní tenisté Libínu Prachatice.

Do 15 let jednotlivci: 1. Jiří Mánek, 2. Zdena Blašková, 3. Barbora Havlíčková, 4. Tereza Podlahová, 5. Tomáš Kalivoda, 6. Petr Matějka, 7. Michaela Špillerová, 8. Jiří Srch, 9. Daniel Frnoch, 10. Václav Dostál.

Kolektivy: 1. Lyžaři Ski Šumava Vimperk, 2. Fotbalisté Tatranu Prachatice, 3. HC Myšáci Vimperk.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA